Aktuality

Široký sortiment muk, droždí, kvásek

Nabízíme široký sortimet muk: Mouka amaranthová Mouka celozrnná pšeničná Mouka celozrnná špaldová Mouka celozrnná žitná Mouka čiroková Mouka kokosová Mouka mandlová Mouka pohanková Mouka rýžová TAKÉ: sušené DROŽDÍ či KVÁSEK

Zjistit více

Druhá velikonoční novinka!

Druhou velikonoční novinkou je naše jemně nasolená, lehce roztíratelná MAZÁNKA, která překvapila svojí výbornou chutí i nás samotné :D Představte si, děláme ji Z JOGURTU a jedná se o alternativu gervais či lučiny. Posuďte sami již dnes v prodeji!

Zjistit více

Novinka v našich lednicích!

V týdnu nás napadl zajímavý nápad. Co kdybychom smíchali TVAROH S JOGURTEM? A tak od příštího týdne naleznete v našich lednicích NÁLOŽ BÍLKOVIN V KOMBINACI S PROSPĚŠNÝMI JOGURTOVÝMI KULTURAMI, kterými podpoříte Vaše tělo, mysl i ducha Jo a jsou to ty skleničky se stříbrným víčkem! První várka nám zmizela tak rychle, že jsme nestihli udělat ani fotku

Zjistit více

Brno a okolí

Rádi byste zakoupili naše výrobky také v Brně nebo jeho okolí? Nabízíme několik možností: - Sady Starý Lískovec, Martina Ševčíka 639/46 - Poctivé potraviny Tišnov, Brněnská 11 - Moraváček regionální potraviny, Brno-Vinohrady, Pálavské nám.

Zjistit více

Rajčata - Kožichovice

Rajčata z Farmy Kožichovice zavážíme na naše prodejny každé pondělí a jsou vždy do vyprodání zásob. V Třebíči bývají k dostání od 11 hodin a v Lesonicích od 12 hodin.

Zjistit více